Karrier

Dinamikusan fejlődő egészségkommunikációs ügynökségünk
az alábbi pozíció betöltésére keres munkatársat:

Community manager / közösségi kommunikációs munkatárs.

Feladatok
• Az ügynökség által kezelt Ügyfél tulajdonú közösségi felületek (Facebook, Youtube, hírlevél) stratégiájának megalkotása, végrehajtása, illetve az ügynökség saját közösségi oldalainak gondozása.
• Egyedi poszttartalmak írása, call to action aktivitások szervezése, havi és negyedéves előzetes poszttervek összeállítása.
• Napi aktivitások, témák, aktualitások publikálása, indítása közösségi felületeken.
• Napi kapcsolattartás és kommunikáció követőkkel közösségi felületeken, kommunikáció kezdeményezése, követése, irányítása követőkkel / követők között.
• Precíz, naprakész adminisztráció vezetése, riportok, jelentések készítése.

Elvárásaink
• Közösségi kommunikációs szerkesztői, moderátori és ügyfélkezelési területen szerzett operatív tapasztalat.
• Kiváló írásbeli kommunikációs készség, választékos kifejezésmód, gazdag szókincs.
• Türelmes, empatikus jellem, életigenlő és nagyon pozitív világnézet.
• Jelenleg is aktív közösségi kommunikációs élet, széles körű közösségi kapcsolatrendszer.
• Excel, Word programok és az internet gyakorlott használata.

Amit kínálunk
• Biztos háttér, Magyarország egyik dinamikusan fejlődő kommunikációs ügynökségénél.
• Hosszú távra tervezhetőség, előrelépési lehetőség.
• Jó hangulatú csapat.

Munkavégzés helye
• Budapest.

• A fényképes, fizetési igényt megjelölő önéletrajzokat az allas@videoklinika.hu e-mail címre várjuk.

Scroll To Top