Karrier

A Videoklinika.hu Csoport az alábbi pozíció betöltésére keres munkatársat:

Projektmenedzser-, ügyfélkapcsolati felelős (account)

A pozíció célja:

  • A Videoklinika.hu Csoport online kommunikációs felületei működésének, fejlesztésének felügyelete, egészség kommunikációs projektek megvalósításának koordinálása

Fő feladatok:

  • Projekt tervezés – online marketing és webfejlesztési ajánlatok, tenderanyagok, projekttervek összeállításának koordinálása, projekt tartalom-, ügymenet-, idő-, erőforrás meghatározása
  • Projekt menedzsment – projektek megvalósításának irányítása, a megvalósítás érdekében elvégzendő egyes feladatok előmozdítása, folyamatok felügyelete, felmerülő problémák proaktív felderítése és kezelése/megoldása
  • Megrendelői kapcsolattartás – házon belüli és kívüli Megrendelőkkel történő kommunikáció felmerülő megvalósítási kérdésekkel kapcsolatban, Megrendelők szakszerű, pontos és folyamatos tájékoztatása a projektek státuszáról
  • Projekt team irányítás – projekt munkatársak – grafikus, programozó, szerkesztő – munkájának koordinálása
  • Projekt utánkövetés – a vezetett projektek időben, elvárt minőségben történő megvalósítása, illetve szükség szerinti üzemeltetési koordinációja

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség
  • 2+ éves projektmanagement és/vagy ügyfélkapcsolati tapasztalat
  • Projekt management módszertanok alap ismerete, projektmenedzsment szemlélet (hasonló jellegű képzés, tapasztalat)
  • Online marketing és webfejlesztés területek ismerete, jártasság ezek nyelvezete, üzleti logikája, gyakorlata terén, szakirányú projektmenedzsment tapasztalat
  • Gyakorlat 3+ fős szakmai team irányítása-, delegálás- és számonkérés terén
  • Önálló, proaktív, precíz, agilis munkavégzés, problémamegoldó szemlélet
  • Microsoft Office Word, Excel készségszintű ismerete
  • Tapasztalat formális Megrendelői kapcsolattartásban, jó kommunikációs és tárgyalási készség

Előnyt jelent (nem feltétel):

  • Egészségügyi projektekben szerzett tapasztalat
  • Online marketing eszközök (pl. AdWords, Google Analytics, Adverticum) ismerete
  • Programozási, informatikai szaktudás
  • Jártasság szerkesztői és egyéb webadmin rendszerek kezelése tekintetében
  • Szakmai-, alvállalkozói kapcsolatrendszer online marketing és/vagy webfejlesztés területen
  • Leinformálható referencia projektek és munkáltatók/megrendelők
  • Számlaképesség

Ajánlatunk:

  • pörgős, változatos kommunikációs ügynökségi munka
  • előrelépési lehetőség
  • jó hangulatú, dinamikus csapat
  • azonnali munkakezdés teljes munkaidős beosztásban

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az allas@videoklinika.hu email címen.

Scroll To Top