Karrier

A Videoklinika.hu csoport az alábbi pozíció betöltésére keres munkatársat:

SZERKESZTŐ

Tapasztalt és szakmailag igényes munkatársat keresünk csapatunkba, aki képes azonosulni küldetésünkkel. Ha nem vágod a vágást, ne ess kétségbe, hamar megtanulod! Fogalmazz jól, legyél közvetlen és motivált, érdekeljen az egészség kommunikáció és az online világ! Nekünk ennyi kell.

Fő feladatai:

  • Weboldalaink tartalmi karbantartása, adminisztrációs felületeink kezelése,
  • közösségi média felületeink tartalmi frissítése és gondozása,
  • tematikus hírlevelek összeállítása, kivitelezése,
  • stúdió- és külső helyszíni felvételek koordinációja, videó anyagok rögzítése, feldolgozása (minimális technikai tudást igényel),
  • egészségügyi cikkek, forgatókönyvek, kommunikációs koncepciók írása,
  • együttműködés a kereskedelmi, ügyfélkapcsolati és informatikai munkatársakkal
  • külsős tartalomgyártó partnerek munkájának koordinációja

Te kellesz nekünk, ha ilyen tapasztalatokkal rendelkezel:

  • alap számítógépes és HTML ismeretek, online-affinitás
  • (online) szerkesztői tapasztalat
  • jó írói- és fogalmazó készség
  • a közösségi média szerkesztés gyakorlati ismerete
  • egészségügyi, egészség kommunikációs témák iránti érdeklődés, esetleg tapasztalat
  • képszerkesztő programok (pl. Adobe Photoshop) alap szintű ismerete
  • előnyt jelent, de nem feltétel: gyakorlat videó szerkesztési, vágási, -kezelési feladatok terén; online tartalom kiszolgáló rendszerek, CMS-ek felhasználói szintű ismerete

Ezt kapod magadért cserébe:

  • pörgős, változatos kommunikációs ügynökségi munka
  • előrelépési lehetőség
  • jó hangulatú, dinamikus csapat
  • azonnali munkakezdés teljes munkaidős beosztásban

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: a fényképes, fizetési igényt megjelölő önéletrajzokat az allas@videoklinika.hu email címre várjuk.

Scroll To Top